Köln +49(0)221 94336530

BS LEGAL Adwokaci

Polskojęzyczni Adwokaci w Niemczech, Adwokat w Kolonii (Köln): całościowe doradztwo prawne w języku polskim.

Współpraca z polskimi i niemieckimi adwokatami oraz specjalistami w innych dziedzinach pozwala nam świadczyć usługi prawne na najwyższym poziomie.

Adwokat Ewelina Löhnenbach, ur. Balcerak

Adwokat specjalizujący się w prawie rodzinnym i rozwodowym (Fachanwältin für Familienrecht)

Urodzona w Warszawie. Prawo niemieckie studiowała w Giessen, Rzymie i w Kolonii (Köln). Podczas dwuletniej aplikacji adwokackiej odbyła staże w prokuraturze, sądzie oraz w znanych kancelariach w Europie, m.in. Palma de Mallorca. Przed podjęciem aplikacji pracowała w Konsulacie Generalnym Rzeczpospolitej Polskiej w Kolonii.

Adwokat Ewelina Löhnenbach, ur. Balcerak prowadzi korespondencję z klientem w wybranym przez niego języku (polskim, niemieckim lub angielskim). Bezpośredni kontakt z sądem/urzędem następuje w języku niemieckim.

CZŁONKOSTWO :

  • Stowarzyszenie Adwokatów w Kolonii
  • Stowarzyszenie Adwokatów w Niemczech
ewelina_-balcerak_450_600-225x300

Adwokat Veit Strittmatter

Adwokat specjalizujący się w prawie karnym (Fachanwalt für Strafrecht)

Urodzony w Norymbergii (Nürnberg). Studia prawnicze ukończył na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Passau i Kolonii. Swoją edukację prawniczą odbywał równocześnie też w języku angielskim. Już po zaliczeniu pierwszego egzaminu państwowego pracował w kancelariach wyspecjalizowanych w prawie pracy i prawie spółek.

Podczas dwuletniej aplikacji adwokackiej pracował m.in. w znanych kancelariach za Granicą. Adwokat Strittmatter ukończył z sukcesem 47 edycję „Kursu Specjalizacyjnego Prawa Karnego” (Fachanwaltslehrgang Strafrecht) organizowanego przez Niemiecką Akademię Adwokacką.

CZŁONKOSTWO :

  • Stowarzyszenie Adwokatów w Kolonii
  • Stowarzyszenie Adwokatów w Niemczech
veit_strittmatter_450_600-225x300