Köln +49(0)221 94336530  | Düsseldorf +49(0)211 30132419

Kancelaria

Kancelaria Adwokacka BS LEGAL: Niemiecko - Polska Kancelaria w Kolonii (Köln) i w Düsseldorfie (Düsseldorf): polskojęzyczni adwokaci witają

Witamy Państwa serdecznie na stronie internetowej Kancelarii Adwokackiej BS LEGAL z siedzibą w Kolonii (Köln) i w Düsseldorfie (Düsseldorf). 

We wszelkich poczynaniach na pierwszym miejscu stawiamy sprawy naszych klientów. Usługi prawne Kancelarii są indywidualnie skrojone na potrzeby każdego z nich. Wspieramy średnie i drobne przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne w Kolonii (Köln), w Düsseldorfie (Düsseldorf) i na terenie Niemiec.

Sprawy Państwa poznajemy w trakcie osobistej rozmowy. Pomaga nam ona wybrać najskuteczniejszy sposób pozasądowego rozwiązania problemu. W przypadkach szczególnych reprezentujemy interesy Państwa przed sądem. 

Rozwiązujemy nie tylko konflikty prawne. Prowadzimy również konsultacje, w których rozpoznajemy potencjalne problemy i doradzamy Państwu, jak zapobiec im w przyszłości. W ten sposób pomagamy Państwu zaoszczędzić kosztownych i długich procesów. 

Prowadzimy sprawy w językach niemieckim, polskim i angielskim.